( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Фунгициды » Фунгицид Чемпион
Понедельник, 15 Окт 2018

Фунгицид Чемпион


  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Фунгицид Чемпион. Производитель Nufarm. Упаковка 10 кг.

Контактний фунгіцид профілактичної дії із захисним ефектом проти основних збудників хвороб на винограді, яблуні та томатах

Действующее вещество: гидроксид меди

Хімічний клас: неорганічні сполуки міді

Препаративна форма: порошок, що змочується

Вміст: 770 г/кг

Фунгицид Чемпион инструкция и применение

Механізм дії

chempion tab 1

Контактуючи з обробленою поверхнею, спори і бактерії поглинають мідь, що перешкоджає їх прорастанню та діленню клітин. Мідь призводить до порушення обміну речовин патогенів шляхом пригнічення багатьох ферментативних реакцій, а також вступає в протидію з іншими металами між клітинами шляхом створення внутрішньокомплексних сполук – хелату та інактивації мембранних білків.

Поглинання і переміщення у рослині Препарат утворює захисний шар, який запобігає проникненню збудників хвороб в середину

рослини. Препарат не має системної дії.

Особливості застосування

Для забезпечення високої ефективності препарат повинен бути рівномірно нанесений на рослини до початку інфікування культур.  Не використовувати воду, рН якої нижче 5 та вище 11! Не рекомендується застосовувати препарат при високих температурах (особливо, коли температура на поверхні плодів і листя перевищує 25ºС), низькій вологості та наявності надлишкової вологи на поверхні плодів. Інтервал між обробками – 7-10 днів в залежності від погодних умов та ступеня розвитку хвороб.

Переваги

Широкий  спектр  фунгіцидної  і  бактерицидної дії 

Безпечний для рослин завдяки відсутності хлору

Використовується в системах захисту рослин в органічному землеробстві

Стійкий до змивання дощем, захищає від заморозків (до – 5°С)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Фунгицид Чемпион можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).