( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Фунгициды » Фунгицид Импакт 25 SC
Пятница, 21 Сен 2018

Фунгицид Импакт 25 SC

Цена: 4 402 грн.
:

  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Фунгицид Импакт 25 SC, К.С. производитель Cheminova (Дания). Упаковка 5л.

Инструкция и применение

Діюча речовина: флутріафол 250 г/л

Імпакт 25 SC, К.С., має унікальні можливості щодо:
- довготривалості захисту рослин
- захисної дії (системна, контактна та фумігаційна)
- профілактичних та лікувальних характеристик
- не змивається дощем вже за годину після обробки
- діє при низьких температурах (> +5°С) на початкових етапах вегетації.

Механізм дії
Вищезгадані властивості препарату обумовлені діючою речовиною — флутриафолом. Флутриафол є наймобільнішим з групи триазолів. Імпакт 25 SC, к.с., з надзвичайною швидкістю рухається рослиною, забезпечуючи винищувальний ефект щодо грибкових захворювань рослини. Перебуваючи у рослині тривалий час (6–8 тижнів),Імпакт 25 SC, к.с., проникає і в ті частини рослини, які з'явились після обробки, та ким чином забезпечуючи захист і нових пагонів від хвороб.
Імпакт 25 SC, к.с., справляє фумігантну дію. Розчин, випаровуючись, формує фумігаційну хмару, яка накриває всю рослину. Яскравий приклад — борошниста роса. Імпакт 25 SC, к.с., захищає рослини від кореневої гнилі, ламкості стебел, очкової плямистості. За одноразового застосування фунгіциду
на зернових колосових Імпакт 25 SC, к.с., можна поєднувати з внесенням гербіцидів або за пізнішого внесення — у поєднанні з інсектицидами та добривами.
Зернові — за інтенсивної технології максимально ефективним є дворазова обробка сходів:
- Обробка Імпактом 25 SC, к.с. — на початку виходу в трубку
- Обробка Імпактом Т, к.с. — після появи прапорцевого листка

Визначальну роль грає захист двох верхніх листків, від яких залежить наливання зерна, тому дуже важливо попередити розвиток захворювань захисно-профілактичною обробкою Імпактом.

Цукрові буряки — за появи перших ознак захворювань (початок змикання рядків), у міру потреби — за наступної появи ознак хвороб (з інтервалом обробок 3–4 тижні).
Яблуня — у фазу зеленого конуса; рожевого пуп’янка; відразу після цвітіння; за діаметра плодів понад 1,5 см (грецький горіх).
Виноградна лоза — за утворення 4—5 листків; відразу після цвітіння; по молодих ягодах; при наступній появі ознак хвороб.
Термін застосування
Імпакт рекомендовано застосовувати за появи перших ознак захворювань. Хоча препарат і справляє лікувальну дію, проте дуже важливо провести обприскування, перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат урожаю.

Важливим моментом у використанні системних фунгіцидів є співвідношення кількості використаного препарату до кількості, що приникає в рослину. Від цього залежить тривалість та інтенсивність дії. За рахунок мобільності Імпакт 25 SC вдвічі більше поглинається рослинами. Завдяки високій інтенсивності поглинання рослинами, Імпакт 25 SC, к.с. уже через 6 годин починає викорінювати хвороби, що дуже важливо в умовах стрімкого розвитку епіфітотій. Основна частина препарату проникає в рослину протягом 12 діб. Подібної комбінації таких властивостей в одному продукті не існує.
Проникнувши в рослину, Імпакт не акумулюється в точці проникнення, а поширюється всією рослиною, частина препарату крізь наповнені водою клітини поширюється всією рослиною. Проте значна частина препарату переміщується вгору ксилемою. Аби пройти цей шлях, треба подолати ще одну перешкоду — ендодерміс. Знов-таки, фізико-хімічні властивості Імпакту дають змогу доволі легко пройти цей шлях.

Світовий досвід використання: баштанні культури, томати, перець, цибуля, банани, кава, арахіс

Рекомендації до застосування

Культура

Норма витрати, л/га

Шкодочинний об'єкт

Спосіб обробки

Пшениця яра та озима

0,5

Борошниста роса, септоріоз, бура іржа, альтернаріоз

Обприскування у період вегетації

Ячмінь ярий та озимий

0,5

Борошниста роса, гельмінтоспоріоз, ринхоспоріоз, септоріоз

Обприскування у період вегетації

Жито

0,5

Борошниста роса, іржа

Обприскування у період вегетації

Буряки цукрові

0,25

Фомоз, церкоспороз, борошниста роса

Обприскування у період вегетації

Виноград

0,1

Оїдіум

Обприскування у період вегетації

Яблуня

0,10-0,15

Борошниста роса

Обприскування у період вегетації

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Фунгицид Импакт 25 SC можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).