( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Фунгициды » Фунгицид Квадрис 250 SC
Среда, 17 Окт 2018

Фунгицид Квадрис 250 SC


Просмотр дополнительных изображений
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Фунгицид Квадрис 250 SC. Производитель Сингента. Упаковка 1л

Инструкция и применение

Системний фунгіцид широкого спектра дії для захисту винограду, овочів та хмелю від комплексу хвороб

Діюча речовина:

250 г/л азоксістробіну

Хімічна група:

Стробілурини

Класифікація ВООЗ:

ІII клас (малотоксичні)

Препаративна форма:

Концентрат суспензії

 

Переваги

  • Ефективний проти 4 класів грибів Ascomycetes, Basidiomycetes, Deuteromycetes, Oomycetes
  • Новий унікальний механізм дії забезпечує відсутність перехресної стійкості патогенів
  • Знищує як гіфи, так і спори гриба
  • Безпечний для рослин, споживачів та довкілля (строки очікування для овочів становлять лише 5 днів)

kvadris1

Спосіб використання: Можна застосовувати будь-яке обладнання для наземного обприскування. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культурі. Рекомендується проводити три обробки препаратом Квадріс 250 SC, к.с. за сезон, але не більше двох обробок поспіль. Для попередження виникнення резистентності необхідне почергове використання з іншими препаратами в системі захисту, що мають інший механізм дії, наприклад, Ридоміл Голд МЦ 68 WG, в.г. Рекомендується дотримуватися концентрації робочого розчину не менше 0,1% на винограді та 0,2% на овочевих культурах.

Механізм дії: Пригнічує проростання спор та ріст гіфів грибів. Найкращий ефект досягається при застосуванні до початку розвитку хвороби або на її початковій стадії. Діюча речовина має трансламінарну та системну активність.Переносимість культурою: За умов дотримання рекомендацій препарат не фітотоксичний для зареєстрованих культур, але фітотоксичний для деяких сортів яблунь. Тому при використанні одного обприскувача в саду та на виноградниках після роботи з препаратом Квадріс 250 SC, к.с. необхідно ретельно промити бак, штанги та форсунки обприскувача.

Спектр дії: фунгицид Квадрис 250 SC, к.с. контролює широкий спектр хвороб, що викликаються чотирма основними класами грибів

Сумісність: Здебільшого спостерігається хороша сумісність з іншими препаратами, що застосовуються на культурах. Випадки несумісності невідомі. В разі сумнівів перед використанням провести тест на сумісність.

Приготування робочого розчину: Приготування робочого розчину слід проводити на спеціально обладнаному місці. Препарат Квадріс 250 SC, к.с. застосовується у вигляді водного розчину. Необхідно пересвідчитись, що обладнання для обприскування в чистому, не забрудненому стані. Ретельно розрахуйте необхідний об’єм робочого розчину. Заповнити бак обприскувача на 1/10 або на одну чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути. Додати необхідну кількість препарату Квадріс 250 SC, к.с. і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Пусті каністри тричі промити водою, яку додати до робочого розчину. Продовжувати перемішування робочого розчину під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Робочий розчин повинен бути використаний протягом 24 годин після приготування.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Фунгицид Квадрис 250 SC можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).