( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Гербициды » Гербицид Десперадо
Суббота, 20 Окт 2018

Гербицид Десперадо


  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Гербицид Десперадо. Производитель Arysta LifeScience (Франция). Упаковка 5л.

Послевсходовый системный гербицид для уничтожения однолетних и многолетних двудольных сорняков в посевах кукурузы

Гербицид Десперадо инструкция и применение

Діюча речовина: мезотрион

Переваги:

- Висока селективність;

- Швидка дія;

- Контроль широкого спектру бур’янів, проблемних для гербіцидів інших хімічних груп;

- Пролонгована дія, що має вплив на другу хвилю бур’янів;

- Широке вікно застосування;

- Хороший партнер для бакових сумішей.

Офіційно зареєстровані норми витрати та строки використання

Культура*

Цільові об’єкти

Норма расхода, 
л/га

Час обробок

Кукурудза

Однорічні та
багаторічні
двосім’ядольні
бур’яни

0,2-0,25 + ПАР

Обприскування посівів у
фазу 3-8 листків кукурудзи
включно

*У світовій практиці застосовується також для захисту посівів маку.

Норма витрати робочого розчину 100-300 л /га

Гербицид Десперадо КС є селективним, системним гербіцидом для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних двосім’ядольних та деяких злакових бур’янів у посівах кукурудзи.

Діюча речовина препарату Десперадо - мезотріон блокує дію важливого рослинного ензиму п-гідроксі-феніл-піруватдегідрогенази, який є природнім для фотосинтезу та запобігає формуванню каротиноїдів у рослин бур’янів. Без каротиноїдів, світлова енергія та побічні продукти фотосинтезу руйнують хлорофіл та клітинні мембрани. В результаті відбувається швидке знебарвлення листків, слідом - некроз та загибель бур’янів.

Новий механізм дії дозволяє пригнічувати біотипи бур’янів, стійких до існуючих гербіцидів на основі інгібіторів

Особливі характеристики
Діюча речовина мезотріон швидко проникає у рослину через листя, корені та пагони і викликає зупинку росту чутливих бур’янів про-тягом 1-2 днів після застосування та повне їх знищення протягом 2-х тижнів.

Поглинання мезотріону через листя відбувається дуже швидко: більше 88% робо-чого розчину поглинається протягом 4-х годин після обробки, тому висока ефективність дії гербіциду Десперадо зберігається навіть після випадання опадів через кілька годин.

Тривалість захисної дії 40-60 днів залежить від норми витрати препарату, видового складу та фази розвитку бур’яну, а також погодних умов після проведення обприскування.

Особливі характеристики:
Завдяки м’якій дії мезотріону на культурну рослину його можна застосовувати від висівання і до фази 8 листків кукурудзи включно. Максимальна ефективність досягається при обприскуванні однорічних бур’янів у фазу 2-3 листків, багаторічних - у фазу розетки діаметром 5-8 см. Також дана діюча речовина має виражену грунтову дію, що забезпечує гербіциду пролонговану дію протягом 6-8 тижнів, тим самим здійснюючи частковий вплив на другу хвилю бур‘янів. Використання поверхнево-активних речовин (ПАР) значно покращує поглинання мезотріону та підвищує ефективність дії препарату.

Для розширення спектру гербіцидної дії Десперадо можна поєднувати у бакових сумішах з іншими гербіцидами, що рекомендовані до застосування у ті ж фази росту і розвитку кукурудзи, зокрема Пропоніт КЕ.

Упаковка: 
5-літрові каністри

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Гербицид Десперадо можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).