( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Гербициды » Гербицид Зенкор Ликвид 600SC
Понедельник, 22 Янв 2018

Гербицид Зенкор Ликвид 600SC

Цена: 6 201 грн.
Просмотр дополнительных изображений
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Гербицид Зенкор Ликвид SC 600. Производитель Bayer. Упаковка 5 л.

Инструкция и применение

Нова високоефективна препаративна форма добре відомого гербіциду проти однорічних широколистих та злакових бур’янів на картоплі, томатах і моркві

Склад препарату

Метрибузин, 600 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Опис препарату

Гербицид Зенкор Ликвид SC600 дає змогу досягти рівноцінного, а іноді навіть кращого ефекту, ніж за використання Зенкору WG 70, без збільшення норм застосування. Рідка формуляція підвищує активність діючої речовини, покращує якість і стабільність робочого розчину, а також зменшує ризик утворення осаду під час приготування бакових сумішей.

Спектр дії

Препарат  високоефективний  проти  дводольних бур’янів,  наприклад  проти  щириці  (на  ранніх  фазах розвитку), волошки синьої, лободи, рутки лікарської, жабрію звичайного, ромашки, гірчаків, портулаку городнього, будяка жовтоцвітого, гірчиці польової, осоту городнього, зірочника середнього та ін.

Зенкор Ліквід SC600 також ефективний проти однодольних  бур’янів,  наприклад,  проти  лисохвосту  польового, вівсюга, смикавцю їстівного, курячого проса, селянського проса, пажитниці, мишію та ін.

Застосування

Соя

Обприскування ґрунту до сходів культури:

на легких ґрунтах 0,5 л/га

на середніх та важких ґрунтах 0,5–0,7 л/га

Картопля

Обприскування ґрунту до сходів культури:

на легких ґрунтах 0,5–0,6 л/га

на середніх ґрунтах 0,6–0,75 л/га

на важких ґрунтах 0,75–1,1 л/га

Або після сходів за висоти рослин до 5–10 см  0,5 л/га

Томати (безрозсадні)

Обприскування у фазі 4–6 листків культури 0,5 л/га

або роздільне застосування:

1) до сходів культури 0,3 л/га

2) по вегетації — обприскування у фазі

4–6 листків культури 0,4–0,5 л/га

Томати (розсадні)

Обприскування рослин через 10–15 днів після

висаджування розсади в ґрунт 0,5–0,7 л/га

Увага! не застосовувати препарат у теплицях.

Морква

Обприскування починаючи від фази «олівця» 0,3–0,5 л/га

Не використовувати на легких ґрунтах (із вмістом гумусу нижче 2%). рекомендується застосувати до-сходово один із зареєстрованих препаратів ґрунтової дії.

Селективність

Зенкор Ліквід SC 600 добре сприймається більшістю сортів картоплі. За несприятливих умов у деяких сортів іноді можна спостерігати слабке знебарвлення листя. Тому для таких сортів ми рекомендуємо знизити норму витрати і проводити обприскування після появи сходів бур’янів. Інформацію щодо стійкості окремих сортів можуть надати виробники насіння картоплі. Для всіх  культур слід ретельно дотримувати рекомендацій щодо застосування (норми витрати й обмеження). За  використання  максимальної  норми  на  сої  також можливе знебарвлення листя, що зникає з часом та не має негативного впливу на розвиток і урожайність культури.

Вплив на наступні культури

- Після використання Зенкору Ліквід  у разі пересівання не рекомендується висівати: цибулю, селеру, перець, капусту, салат, шпинат, цукрові і столові буряки, гарбуз, огірок, дині, тютюн, ріпак.

- Наступного року не висівати цибулю, столові і цукрові буряки, за умов низького вмісту гумусу і лужної реакції рН – хрестоцвіті.

Небезпека для цих культур посилюється за умов лужної реакції ґрунту (pH > 7,5) і вмісту гумусу менше 2%.

Сумісність

Гербицид Зенкор Ликвид SC 600 для післясходового внесення добре змішується з гербіцидами, діючою речовиною яких є римсульфурон (на культурах, де останній рекомендовано). В цьому разі доза Зенкора Ліквід SC600 становить 200–300 мл/га залежно від норми бакового партнера.

Увага! Бажано  використовувати  препаратпартнер оригінального виробника для уникнення проблем з сумісністю і фітотоксичністю!

Захист водойм

У рекомендованих нормах витрати препарат безпечний  для  бджіл.  Не  допускати  потрапляння препарату і його залишків, а також порожньої тари і упаковки до водойм.

Переваги

порівняно з твердими формуляціями (гранули, порошки)

- Відсутність фракції пилу.

- Унеможливнення замулювання фільтрів.

- Швидша розчинність у воді.

- Відсутність піноутворення.

- Краща стабільність робочого розчину.

- Можливість змішування з рідкими азотними добривами.

Спектр дії

alt

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Гербицид Зенкор Ликвид 600SC можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).