( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Инсектициды » Инсектицид Нуприд
Понедельник, 22 Окт 2018

Инсектицид Нуприд


  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Инсектицид Нуприд 200 к.с. Производитель Nufarm. Упаковка 0,5 л. 

Високоефективний інсектицид системної дії з контактно-кишковим ефектом для застосування в інтегрованих системах захисту яблуні, винограду, томатів і картоплі проти комплексу сисних та гризучих шкідників.

Действующее вещество: имидаклоприд

Хімічний клас: неонікотиноїди

Препаративна форма: концентрат суспензії

Вміст: 200 г/л

Фунгицид Чемпион инструкция и применение

Механізм дії

nuprid tab 1

Препарат блокує передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептору постсинаптичної мембрани і пролонгує відкриття натрієвих каналів, що призводить до надмірного нервового збудження, втрати живлення у комах, внаслідок якого вони гинуть.

Поглинання і переміщення у рослині

Препарат поглинається через вегетативні органи рослин, переміщуючись судинною системою акропетально (знизу вверх) по всій рослині.

Особливості застосування

Обробку препаратом необхідно проводити при досягненні популяцією шкідника ЕПШ, встановленого для кожного виду шкідників окремо. Обов’язковою умовою для досягнення максимальної ефективності препарату є рівномірне покриття рослин робочим розчином.

Переваги

Тривалий і надійний захист від колорадського жука та шкідників саду й городу

Висока інсектицидна активність проти попелиць – переносчиків вірусних хвороб

Низька норма витрати

Малотоксичний для людей та навколишнього середовища

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Инсектицид Нуприд можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).