( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Инсектициды » Инсектицид Нурел Д 500 EC
Пятница, 19 Окт 2018

Инсектицид Нурел Д 500 EC


Просмотр дополнительных изображений
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Инсектицид Нурел Д 500 EC. Производитель Сингента. Упаковка 5л

Инструкция и применение

Комбінований інсектицид проти комплексу шкідників

Діюча речовина:

Хлорпірифос 500 г/л+циперметрин 50 г/л

Хімічна група:

Фосфорорганічні сполуки+піретроїди

Класифікація ВООЗ:

ІI клас (слаботоксичні)

Препаративна форма:

Концентрат емульсії

 

Переваги

- Захищає від широкого спектру шкідників

- За рахунок піретроїдної складової має потужний нокдаун-ефект

- Завдяки фумігантній дії знищує шкідників у важкодоступних місцях

- Має побічну акарицидну активність

- Тривалий захист (14 днів)

Сумісність:

Инсектицид Нурел Д к.е. можна змішувати з фунгіцидами, гербіцидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів рекомендується перевірити їхню фізичну змішуваність у малій ємності.

температура ЗастосуВання:

Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату є в межах від +10°с до +25°с (у період фізіологічної активності комах).

Особливості Застосування продукту:

В залежності від норми витрати препарату, виду шкідників та умов навколишнього середовища, нурел д, к.е. може зберігати захисну дію до 21 дня. нурел д, к.е. є двокомпонентним інсектицидом, який запобігає виникненню резистентності у комах. Препарат діє на популяції шкідників, які проявляють стійкість до дії піретроїдів.

Об’єм робочого розчину:

Норма витрати робочого розчину при обприскуванні польових культур становить 150-400 л/га, в садах – 500-1000 л/га, при проведенні авіаобробок – 25-50 л/га. для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно наносити рівномірно на листкову поверхню рослин, застосо- вуючи добре відрегульоване обладнання. рекомендується застосовувати розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

nureld1

nureld2

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Инсектицид Нурел Д 500 EC можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).