( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Инсектициды » Инсектицид Протеус
Пятница, 21 Сен 2018

Инсектицид Протеус

Цена: 4 903 грн.
Просмотр дополнительных изображений
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Инсектицид Протеус 110 OD. Производитель Bayer. Упаковка 5л.

Инструкция и применение

Системно-контактный инсектицид Протеус

Склад препарату

Тіаклоприд, 100 г/л + дельтаметрин, 10 г/л

Препаративна форма: олійна дисперсія

Реєстраційне посвідчення: А 02886, А 01576

Инсектицид Протеус — це новий системно-контактний комбінований інсектицид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії. Препарат має новітню унікальну препаративну форму — олійну дисперсію, яка характеризується ідеальним утриманням препарату на листковій поверхні, стійкістю до змивання дощем і активним проникненням всередину листка. Поєднання двох діючих речовин з різним механізмом дії та препаративна форма — олійна дисперсія — дають змогу контролювати широкий спектр шкідників, забезпечують «нокдаун-ефект», довготривалу дію і виключають виникнення резистентності до препарату.

Особливості формуляції

Останнє  слово  у  розвитку  технологій  препаративних форм  інсектицидів —  олійна  дисперсія  типу  O-TEQ. Діюча речовина рівномірно розподілена в носії — рослинній олії — й утворює в ній певну просторову структуру. За тривалого зберігання спостерігається так зване явище синерезису: препарат візуально розшаровується. Це зумовлено ущільненням вищезгаданої структури під впливом сили тяжіння. При цьому сама структура повністю зберігається, утримуючи діючу речовину від утворення осаду. для відновлення однорідності препарат достатньо лише кілька разів збовтати перед приготуванням робочого розчину.

Під час обприскування краплі олії, що містять діючу речовину, рівномірно розподіляються у воді. Після потрапляння на листя вода випаровується, і на поверхні залишається олійна плівка з діючою речовиною. Саме це забезпечує міцне утримання препарату на листі, стійкість до змивання дощем і полегшення проникнення в тканини листя системного компоненту препарату.

Инсектицид Протеус — це новий крок у напрямі високоефективного захисту рослин від шкідників.

Застосування

alt

Переваги

» Новий крок у розвитку хлорнікотинілів у напрямі їхньої комбінації з речовинами інших хімічних груп.

» Неперевершений ефект захисту буряків від листогризучих шкідників разом з довготривалою дією проти попелиць.

» Висока ефективність проти совок на томатах, відсутність залишків у продукції.

» Вирішення проблеми хлібного туруна.

» Сприятливі токсикологічні характеристики.

» Добре виражений овіцидний ефект.

» Високоефективний в боротьбі з великим стебловим прихованохоботником на ріпакові (також за умов низьких весняних температур).

Системно-контактный инсектицид Протеус купить с доставкой по Украине.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Инсектицид Протеус можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).