( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Пестициды » Инсектициды » Инсектицид Спинтор
Понедельник, 20 Авг 2018

Инсектицид Спинтор

Цена: 7 034 грн.
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Інсектицид Спінтор 050 EC. Виробник Сингента. Упаковка 1л

Новітній інсектицид біологічного походження. Діюча речовина Спінтор 240 SC к.с. створена шляхом ферментації біосубстрату, отриманого з ґрунтового актиноміцету Saccharopolyspora spinosa. Препарат є суттєво безпечнішим, ніж інші, для людей, тварин, птахів та риб.

Інструкція та застосування

Діюча речовина:

Спіносад 240 г/л

Хімічна група:

Спінозіни

Класифікація ВООЗ:

3 (малотоксичний)

Препаративна форма:

Концентрат суспензії

Переваги

● Препарат біологічного походження з нового класу інсектицидів

та з унікальним механізмом дії

● Контролює широкий спектр шкідників (лускокрилі, трипси, жуки, мухи, мурахи)

● Безпечний для культури, корисної ентомофауни та користувачів

● Має високу термостабільність та швидко поглинається рослиною

● Забезпечує тривалий захист (14-16 днів)

Швидкість дії препарату: при безпосередньому контакті препарат діє відразу. 

Симптоми дії препарату: надмірна активність, параліч та загибель. 

Період захисної дії: в залежності від норми витрати препарату, виду шкідників, та умов навколишнього середовища препарат може зберігати захисну дію до 35 днів. 

Фітотоксичність: при застосуванні в рекомендованих нормах та строках інсектицид Спинтор 240 SC, к.с. не фітотоксичний для регламентованих культур. 
Обмеження щодо сівозміни відсутні. 

Рекомендації щодо попередження резистентності: Спінтор 240 SC, к.с. належить до нового класу інсектицидів – Натураліти. Препарат діє на популяції шкідників, що проявляють стійкість до дії інших класів інсектицидів (відсутність перехресної резистентності). 
За механізмом дії препарат, згідно з класифікацією Міжнародного Комітету з попередження виникнення резистентності (IRAC) відноситься до Групи 5. 
Не перевищувати кількість регламентованих обробок препаратом за сезон. Рекомендується чергування з препаратами з іншим механізмом дії. 

Застереження: Не застосовувати на культурах під час їх цвітіння.

Сумісність з іншими препаратами: Спинтор 240 SC, к.с. можна змішувати з фунгіцидами, інсектицидами, біопрепаратами. Препарат органічного походження та безпечний для корисної ентомофауни.  При використанні препарату в інтегрованих системах захисту, не змішувати з препаратами, токсичними для корисної ентомофауни.  Перед приготуванням робочого розчину з суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємкості.  Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: для отримання стабільного та високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак оприскувача, додати необхідну кількість інсектициду СпінторTM 240 SC, к.с., перемішати протягом 10-15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак оприскувача водою до повного об‘єму. 
Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. 
Норма витрати робочого розчину при обприскуванні польових культур складає 100-300 л/га, в садах та на виноградниках - 500-1000 л/га, в закритому ґрунті 500 – 3000 л/га. Норми витрати препарату згідно регламентів застосування.

Препарат застосовувати під час вегетації культур при появі шкідників. 
Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні. 
Після застосування препарату, оприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. 
Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +10°С до +25 °С, в період фізіологічної активності комах.

Инсектицид Спинтор - биоинсектицид нового поколения

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Заказ на Инсектицид Спинтор можно оформить онлайн через корзину сайта, либо в телефонном режиме. Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины транспортными компаниями. Оплатить товар возможно при получении на складе транспортной компании в вашем городе; по предоплате на карту или расчетный счет компании (безналичный расчет).